עיצוב חדר ילדים מושלם מוכן לשימוש
בקונספט על פי בחירתכם!

חינם!

אני חולקת כעת עם הקהילה שלי מתנה מהממת, קובץ שבאמצעותו תוכלו לעצב חדר ילדים משגע בצ'יק ובאפס מאמץ!

הקובץ הוא מצגת מפורטת בעלת לינקים לכל הפריטים המשלימים ליצירת חדר חלומות לילד/ה שלך על פי קונספט!

מכיוון שאני אוהבת לפנק עד הסוף, דאגתי לכם בנוסף גם לקודים שווים להנחות למי שיגיע דרכי! כך שכל מה שנותר זה לבחור איזה חדר אתם רוצים, ללחוץ על הלינקים ולהזמין!

בטופס הבא ממלאים פרטים ומקבלים
את הקובץ ישירות לתיבת האימייל שלך!

טל האלופה, נכנסה אלינו לבית לעזור לסדר את הקירות הריקים ולמלא את החלל. בהמון סבלנות היא הקשיבה תוך כדי שהיא מנסה להבין מה יהיה טוב עבורנו. במקצועיות רבה היא סידרה לנו תוכנית לטווח הקצר והארוך בצורה ברורה ויצירתית. אחלה בחורה ומעצבת בראש טוב💜
רנית א.
טל היא מעצבת נדירה. יש לה יכולת לראות את התוצאה הסופית ולהתעקש עליה גם כשנראה שמיותר או לא הגיוני. הבחורה פשוט מוכשרת. מרגע הפגישה הראשונית, דרך לוח ההשראה, בחירת החומרים והצבעים, הקניות, ההודעות, הקשר עם הספקים, השינויים, הריצות, הסגירות, ההתלבטויות.... כל התהליך הקשה הופך לשווה מאוד. וגם בסיום- טל ממשיכה להיות בקשר, אפשר לשאול, להתייעץ, להתלבט- היא פשוט נשארת ברקע וממשיכה לתת עצות עיצוביות הלאה. לא תולה מסמר בלעדיה!!! אין מה להתלבט. טל היא הבחירה המושלמת​
איילת ג.​
זה התחיל כשראיתי עבודות שלה מלאות בצבעים וחיים..ידעתי יש עם מי לעבוד. התקשרתי ונשביתי בקולה ומקצועיותה.יצאנו לדרך למרות המרחק ועם המון המון הקשבה לצרכים וסבלנות אדירה הצלחת אט אט ללמוד ולהתחבר לטעם המשוגע שלי. הדרך הייתה מאתגרת ולפעמים מתסכלת(כמה סוגי טפטים אמאלהההה) ידעת לכוון, להתמקד גם בדברים הקטנים ולדייק בכל שלב. לא ויתרת אפילו לשניה עד אשר היגיע החיוך .פתחת לפני שפע של ערוצים יפים שגרמו לי להתרגש ממש!! אז תודה לך טל הנהדרת על בית נעים עוד יותר. ממליצה באהבה גדולה.
סיגל י.​
המדהימה והאלופה! רואה את הפוטנציאל שטמון בכל פינה בחדר ומביאה לתוצאות מהממות, ויעידו על כך כל התגובות של כל מי שנכנס אלינו! בעלת יכולת מיוחדת להתמודד עם כל אתגר בדרך ביצירתיות ובזריזות. מובטח גם כיף גדול בתהליך איתה, ובאמת שאין עליה בעולם! ממליצה מכל הלב.
מיכל ש.​
מקצוענית אמיתית. יודעת לשאול את השאלות הנכונות, להאיר נקודות שלא חשבת עליהם, להציג תמונה כוללת של יתרונות וחסרונות של כל בחירה עיצובית או תשתיתית ועוד ועוד. טל נתנה לנו גם חוויה מתקנת אחרי ניסיון לא מוצלח כ"כ עם מעצבת אחרת. קיצר, תודה יא אלופה!!!
יניב פ.

רוצים להפגש איתי? חייגו עוד היום - 050-8585567

טל בנש גאל-אל  | Email: [email protected]